Esemény 

Vonderviszt Ferenc előadása
Esemény:
Vonderviszt Ferenc előadása
Mikor:
2010.12.09 17 óra
Kategória:
Lovassys Mindentudás Egyeteme

Leírás

2010. december 9-én 17 órától tart előadást Vonderviszt Ferenc "Mit remélhetünk a nanotechnológiától?" címmel.

Az előadásról bővebben itt olvashat.

Regisztráció az eseményre:

Jelentkezzen be az oldalra a jobb oldali "Belépés" feliratú panelen, hogy feliratkozhasson az eseményre!

Az eddig regisztrált résztvevők:

    Abafalvi Gábor - 10.A
    Agócs Tamás Atilla - 13.E
    Akopjan Alex - 12.A
    Albrecht Dorisz - 12.A
    Antal Gábor - 12.C
    Arany Bence - 11.A
    Babos Máté - 9.D2
    Bagi Péter
    Bagi Valentin Belián - 10.C
    Bakay Dávid - 10.C
    Balczár Erzsébet Éva - 12.B
    Balogh Bálint - 9.C
    Balogh Marcell - 9.C
    Balogh Tímea - 10.D
    Balázs Dávid Ágoston - 13.E
    Bankó Balázs - 11.A
    Bara István - 9.A
    Baranyai Brigitta - 11.B
    Baranyi Bence - 12.C
    Bathó Péter - 10.A
    Bathó Éva - 13.A
    Battyányi Előd - 9.A
    Bedő Csaba Zoltán - 12.B
    Bendicsek Anna - 13.E
    Bereginé Simon Ágnes
    Berki Roland - 13.A
    Bernátzki Máté - 11.D
    Bertha Ágnes
    Bertus Róbert István - 9.A
    Besenyei Szebasztián - 10.C
    Blum Márton - 11.C
    Bodor Katinka Csilla - 10.C
    Bodó Barna - 10.B
    Bogdán Kálmán - 10.D
    Bogdán Szilárd - 13.F
    Borbás Katalin - 12.D
    Boros Ádám - 12.C
    Borsos Eszter - 10.D
    Branstädter Zoltán - 11.C
    Báder Anikó
    Bán Benjamin - 9.D1
    Békefi Zsuzsa
    Bónácz János - 9.C
    Chován Gábor - 12.C
    Csaba Dóra - 9.A
    Csaba Gábor - 13.E
    Csicsics Anna - 12.A
    Csiszár Áron - 11.C
    Csizmazia Imre
    Csomai Dániel - 12.C
    Csonka Dániel - 11.D
    Császár Kristóf - 11.C
    Csécsi Miklós - 12.B
    Csényi Bence - 10.B
    Csörnök Dániel - 9.D1
    Cz. Nagyné Bándi Klára
    Czank Ádám - 10.A
    Czefernek Andrea - 12.C
    Cziráki Miklós Csongor - 9.C
    Czobor Rebeka - 11.A
    Czuczu Barbara - 10.C
    Demény Anna
    Dima Péter - 9.A
    Dobai Botond - 9.C
    Dobos Eszter - 9.C
    Dr. Szalainé Tóth Tünde
    Dr. Öveges Ferenc
    Dubi Bence - 11.B
    Dudás Laura - 13.B
    Dudás Tamás - 10.C
    Dudás Áron - 12.C
    Dávid Imre - 10.D
    Déri Tamás - 10.A
    Dömötör Szilárd - 9.C
    Engi Erik - 11.C
    Erdei János - 9.D2
    Fabacsovics Lili - 12.A
    Farkas Flórián - 13.E
    Fehér Ernő Viktor - 12.C
    Felczán Szandra - 13.B
    Fenes Áron - 9.C
    Ferenczy Gergő - 13.E
    Fertig Dávid - 12.A
    Fodor Kristóf - 10.B
    Fodorné Timár Orsolya
    Fogl Nikolett - 13.B
    Freund Anna - 11.B
    Földvári András - 9.C
    Füle András László - 9.A
    Fülei Mária Ilona - 10.D
    Fülöp Dániel - 13.B
    Füstös Bertold János - 9.C
    Gazdig Vendel Özséb - 10.C
    Gecző Dóra - 13.A
    Gema Barnabás - 11.A
    Gunkl Viktor - 11.D
    Gyuk Péter - 12.C
    Gárdonyi Máté - 12.D
    Gécs Eszter Ágnes - 13.A
    Gógán Dávid - 12.A
    Gönye András - 11.A
    Görgics Tamás - 13.E
    Halász Csenge Zsuzsa - 13.A
    Hatta István - 9.D2
    Haász Gergely Zsombor - 10.A
    Hegyi Gellért - 11.C
    Hegyi Levente - 9.C
    Heilig Benedek - 11.C
    Hettmann Alex - 12.C
    Hilbert Ádám - 13.E
    Hombolygó Ákos - 12.D
    Horn Armand - 10.D
    Horváth András - 9.A
    Horváth Anna - 12.A
    Horváth Anna - 13.A
    Horváth Bence Szilárd - 13.E
    Horváth Bálint - 12.C
    Horváth Eszter - 11.A
    Horváth Franciska - 11.A
    Horváth Kitti Anikó - 13.F
    Horváth Péter Soma - 13.A
    Horváth Rudolf - 9.A
    Horváth Tamás - 9.C
    Hosszu Balázs - 13.E
    Hriczu Ádám - 13.E
    Huber Anna - 13.B
    Huszti Dorottya - 10.C
    Huszár Dániel - 10.A
    Hárs Dániel - 11.A
    Ihász Patrik - 11.C
    Illés Roland - 12.C
    Istvándi Tamás - 11.D
    Jack Jakab Tamás - 11.C
    Jacsó Ádám Zoltán - 13.A
    Juhász Kristóf - 10.C
    Juhász Zoltán - 9.A
    Kalocsai Dániel - 10.D
    Kaposvári József
    Katanics Sándor
    Katanics Sándorné
    Katona Renáta Katalin - 12.B
    Kemény Balázs - 11.B
    Kerekes Dóra - 10.C
    Kerekes Gergő - 9.A
    Kerekes Ádám - 12.C
    Király Dániel - 10.C
    Király Viktor
    Kiss Imre - 9.D2
    Kiss Réka - 10.C
    Kiss Zoltán
    Kocsi Petra - 10.A
    Kolonits Dominik - 11.B
    Komjáthy Fanni - 11.B
    Koncz László - 13.A
    Korbacsics Ildikó
    Korcsog Andor - 9.D1
    Korim Anna - 10.D
    Kovács Adrienn Teodóra - 9.A
    Kovács Alexandra - 12.D
    Kovács András - 13.E
    Kovács Bence - 11.B
    Kovács Kornél - 9.C
    Kovács Laura - 13.F
    Kovács Máté - 11.C
    Kovács Tibor - 10.C
    Kovács-Osváth Zoltán - 13.E
    Kreisz István - 11.A
    Kristóf Dóra - 11.B
    Kristóf Emese - 13.B
    Kropf Miklós - 9.C
    Krüpl Mária - 13.F
    Kubik Anna - 13.E
    Kulcsár Gergely Levente - 12.C
    Kulcsár Luca - 11.B
    Kusicza Richárd - 12.A
    Kuti Benjamin - 12.D
    Kálló Márton - 9.A
    Kápli Dorottya - 10.C
    Károlyi Bálint - 10.A
    Kóczián Márton Richárd - 12.A
    Lakner Gergő Bence - 12.C
    Lakner Tímea - 10.A
    Lauer János - 11.B
    Leiker Flóra - 10.D
    Leitold Márton Ferenc - 9.A
    Lelkes Dóra - 13.A
    Lendvai Dániel - 12.C
    Lendvai Ákos - 9.D1
    Lengyel Lilla - 13.A
    Lipcsei Fanny - 11.D
    Lipták Marcell - 13.A
    Lizák Richárd - 10.C
    Lohn Andrea - 12.B
    Lohonyai Bálint - 11.C
    László Bálint - 9.D2
    László Dániel - 10.D
    László Tünde - 11.D
    Lőrincz Nikolett - 13.B
    Magyar Nobert - 12.A
    Magyar Tamás - 13.F
    Makai Zsolt - 10.A
    Markovics Tamás - 9.A
    Masszi Richárd Bence - 9.D1
    Meinczinger Márk - 9.A
    Mihályi Balázs - 11.C
    Molnár András - 12.A
    Molnár Bálint - 10.B
    Molnár Gergő - 13.E
    Molnár Gyöngyi Margit - 13.F
    Molnár Krisztina - 13.A
    Molnár Tamás - 10.A
    Molnár Veronika
    Molnárné Bácskai Rita
    Muraközy Berta - 9.C
    Móninger Kristóf Péter - 12.B
    Müller Dávid - 13.E
    Müller Enikő - 9.A
    Nagy Anna - 9.C
    Nagy Attila - 10.C
    Nagy Balázs - 13.A
    Nagy Bálint - 13.E
    Nagy Eszter - 9.C
    Nagy Judit - 11.C
    Nagy Márk - 10.D
    Nagy Máté - 13.A
    Nagy Nikolett - 10.C
    Nagy Róbert - 10.A
    Nagy Ábel Imre - 9.C
    Navratyil Gréta - 10.D
    Niederhoffer Lilla - 13.A
    Nárai Balázs - 10.B
    Németh Barnabás - 11.A
    Németh Gabriella
    Néninger Melinda - 13.B
    Orbán András - 13.A
    Orbán Gergely - 11.A
    Orosz Emma - 10.D
    Orsós Péter - 10.D
    Pap Gergely - 13.F
    Pap-Kovács Anna
    Pap-Kovács István
    Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
    Papp Gergely - 13.E
    Papp Gyula - 12.D
    Pauer Gergely - 12.C
    Pekli Márton Soma - 9.D1
    Pem Dominik - 10.D
    Perger Dávid - 11.A
    Pesti Dorottya Luca - 11.A
    Petrovai Noémi - 9.A
    Petőfiné Pál Zsuzsanna
    Pigler Péter - 9.C
    Pintér András Soma - 10.A
    Pintér Barbara - 12.C
    Pipó Szabolcs - 10.C
    Plutzer Ferenc - 11.C
    Polgár Ottó - 11.D
    Porkoláb Éva
    Pálffy Zoltán
    Pálóczi Gábor - 9.C
    Pávits Sára - 10.A
    Pázmány József Gábor - 13.A
    Regenye Patrik - 13.A
    Reiner Éva - 11.A
    Rendes Dávid Balázs - 9.C
    Renkó József Bálint - 11.A
    Renkó Tamara Anikó - 9.A
    Riba Balázs - 13.F
    Rohrer Csaba - 13.E
    Rostás-Farkas Bertalan - 10.A
    Rozman Gábor - 13.A
    Ruha Roland - 13.A
    Ruska Mónika - 13.F
    Ránkl Gergő - 12.B
    Rátosi Márk - 12.C
    Rédey Eszter Júlia - 9.A
    Róka Brigitta - 11.C
    Rózsahegyi Dóra - 12.B
    Sagmeister Ádám - 11.A
    Scheller András István - 12.D
    Scheller Péter - 11.D
    Schindler Petra - 11.B
    Schmalzl Márton - 12.C
    Schmidmajer Ádám - 10.B
    Schultz Domokos - 11.A
    Schultz Zoltán
    Schőberl Krisztián - 10.B
    Sebestyén Béla - 10.C
    Selmeczy Fruzsina - 11.B
    Sikvölgyi Martin - 12.C
    Simon Andrea - 11.A
    Sipos Nikolett - 11.D
    Sipőcz Zoltán
    Smidla Ádám - 13.E
    Sokoray Tamás - 10.A
    Somodari Richárd László - 10.D
    Somogyi Gábor - 11.D
    Somosi Klaudia - 13.B
    Soós Bettina
    Stadinger Gergely - 11.D
    Stadler Ábel Gábor - 11.C
    Stogica Máté Árpád - 13.A
    Stranigg Tamás - 11.C
    Straub Enikő - 9.C
    Strenner Kinga - 10.D
    Stumpf Csaba - 12.A
    Svéd Kata - 13.B
    Sz. Horváth Mária
    Szabadi Richárd - 11.D
    Szabadics Ádám - 9.B
    Szabó Andrea - 12.C
    Szabó Bence - 11.A
    Szabó Bence - 12.A
    Szabó Dániel - 11.B
    Szabó Dániel - 12.B
    Szabó Dóra - 13.E
    Szabó László
    Szabó Máté - 10.C
    Szabó Noémi - 13.A
    Szabó Réka - 11.A
    Szabó Tamás - 10.A
    Szabó Tibor - 11.C
    Szakál Zsombor - 10.C
    Szalai Dénes - 11.B
    Szalai Eszter - 12.D
    Szalai Gergely Kristóf - 12.C
    Szalai Gergő - 12.C
    Szalai Krisztián - 11.D
    Szappanos Bence László - 13.E
    Szelényi Gézáné
    Szigeti Bertalan György - 11.A
    Szigeti Tamás - 11.A
    Szikszai Fanni - 11.A
    Szilágyi Alex - 9.D2
    Szirmai Márta - 11.B
    Szita Attila - 11.C
    Szolcsányi Dóra - 13.B
    Szolga Brigitta - 13.B
    Székely Ferenc
    Székely Mátyás - 10.A
    Székely Ádám - 9.C
    Szénási András Szilárd - 10.A
    Szép Krisztián - 11.D
    Széplaki Máté - 9.A
    Szücs Dániel - 12.D
    Sára-Lukács István - 9.A
    Sári András Lajos - 11.A
    Tar Adelina
    Tarsoly Dániel - 11.C
    Tatai Barbara - 12.D
    Tatay Anna - 10.B
    Ticz Katalin
    Tokai-Kiss Robin Pál - 9.A
    Tollner Dávid - 11.C
    Tollár Patrik - 9.D2
    Tolnerné Csörgő Vera
    Turcsányi Máté - 11.C
    Tál Dominik - 10.C
    Tál Tamás
    Tárkányi András Bence - 13.E
    Tósoki Dániel - 12.B
    Tóth Adél Csilla - 10.B
    Tóth Dávid Márk - 10.A
    Tóth György László - 9.C
    Tóth Gábor - 13.F
    Tóth Judit - 12.D
    Tóth János - 13.F
    Tóth Katalin - 9.A
    Tóth Lilla - 11.D
    Tóth Máté Gábor - 13.E
    Tóth Ágota - 12.C
    Tölgyesi Katalin
    Tölgyesi Ákos Péter - 12.C
    Töreky Balázs - 11.A
    Törkenczi Boglárka - 13.B
    Udvardy Péter - 9.B
    Uszkai Veronika - 13.B
    Vadas István - 11.C
    Vajda Bertalan Kálmán - 9.C
    Varga Bence - 10.C
    Varga Kinga - 12.D
    Varga Vince
    Varga Vince - 13.A
    Varga Zsolt - 9.A
    Varga Ádám 1. - 11.C
    Varga Ádám 2. - 11.C
    Varga Ádám - 13.E
    Varga Ádám Zoltán - 11.C
    Varga Áron - 12.C
    Vathy Nóra - 9.A
    Veingartner Roland - 13.A
    Vonderviszt Fülöp Balázs - 11.A
    Váradi Petra - 11.D
    Vörös Zsófia - 11.A
    Wimmer Anna - 12.D
    Wlassits György Hunor - 11.C
    Wolszt Bence - 11.D
    Zalavári Anna - 11.C
    Zsigmond Ádám Zoltán - 10.C
    Zsupek Dávid - 11.C
    Ács Fruzsina - 10.B
    Ádám Blanka - 9.A
    Álich Gergő - 10.C
    Áment Csenge - 12.B
    Árkossy Bálint - 12.A
    Ármás Julianna - 10.D
    Éberling Attila - 12.D
    Óhegyi Csongor - 12.B
    Ónodi Áron - 13.E

    Összesen: 409 jelentkezõ

Belépés
A rendezvényekre regisztráláshoz be kell lépnie!
A belépéshez legelőször fiókot kell létrehoznia (Fiók létrehozása)!
Belépés után célszerű az összes rendezvény-regisztrációt elvégezni!



           Kapcsolat      -      Impresszum      -      Lovassy László Gimnázium