300 éves a Lovassy László volt Piarista Gimnázium

Esemény 

Freund Tamás előadása
Esemény:
Freund Tamás előadása
Mikor:
2011.05.19 17 óra
Kategória:
Lovassys Mindentudás Egyeteme

Leírás

2011. május 19-én 17 órától tart előadást Freund Tamás "Agyhullámok és Kreativitás" címmel.

Az előadásról bővebben itt olvashat.

Regisztráció az eseményre:

Jelentkezzen be az oldalra a jobb oldali "Belépés" feliratú panelen, hogy feliratkozhasson az eseményre!

Az eddig regisztrált résztvevők:

    Abafalvi Gábor - 10.A
    Akopjan Alex - 12.A
    Albert Hanna - 9.B
    Albert Lili Fruzsina - 10.B
    Albrecht Dorisz - 12.A
    Antal Gábor - 12.C
    Antal Nikolett - 10.B
    Arany Bence - 11.A
    Arany Valéria
    Babos Máté - 9.D2
    Bagi Valentin Belián - 10.C
    Bagosi Vivien - 11.B
    Bakay Dávid - 10.C
    Bakonyi Tamás - 13.B
    Bakos Ádám - 13.B
    Baksa Szabolcs - 12.D
    Bakó Eszter
    Balczár Erzsébet Éva - 12.B
    Ballouk Nedin - 9.D1
    Balogh Marcell - 9.C
    Balogh Tímea - 10.D
    Bana Marta
    Bankó Balázs - 11.A
    Bankó Mária
    Bankóné Ürményi Carmen
    Bara Bernadett - 9.B
    Baranyai Brigitta - 11.B
    Baranyi Bence - 12.C
    Baráth Veronika - 12.A
    Bendicsek Anna - 13.E
    Bereginé Simon Ágnes
    Berki Adrienn - 10.D
    Bernátzki Máté - 11.D
    Bertha Ágnes
    Bertus Róbert István - 9.A
    Besenyei Szebasztián - 10.C
    Blum Márton - 11.C
    Bobák Lászlóné
    Bodor Katinka Csilla - 10.C
    Bogdán Kálmán - 10.D
    Bognár László
    Bogár Anna Eszter - 12.B
    Borbás Katalin - 12.D
    Boros Ádám - 12.C
    Boross István
    Boross Tünde - 9.B
    Borossné Hodák Ágnes
    Borsos Eszter - 10.D
    Both Anna Mária - 9.D2
    Botka Dániel - 13.E
    Broczky Virág Franciska - 10.B
    Báder Anikó
    Bán Benjamin - 9.D1
    Békefi Zsuzsa
    Bélafi Dóra - 11.B
    Bónácz János - 9.C
    Böhm Petra - 9.B
    Chován Gábor - 12.C
    Chovánné Dunai Ágota
    Csaba Dóra - 9.A
    Csaba Róbert
    Csepely Bettina Julianna - 13.B
    Csepely Réka - 10.B
    Csicsics Anna - 12.A
    Csicsics Márk - 10.C
    Csiszár Áron - 11.C
    Csizmadia Károlyné
    Csizmazia Imre
    Csizmaziáné Fazekas Beáta
    Csomai Dániel - 12.C
    Csunyi Ádám Csaba - 13.E
    Csáfordi Krisztina - 10.B
    Csényi Bence - 10.B
    Csótai Csilla
    Csótai Kitti - 11.B
    Csótai Éva - 12.B
    Csörnök Dániel - 9.D1
    Cz. Nagyné Bándi Klára
    Czefernek Andrea - 12.C
    Cziráki Miklós Csongor - 9.C
    Czobor Rebeka - 11.A
    Czuczu Barbara - 10.C
    Damjanovics Bence Dániel - 13.E
    Demény Anna
    Deák Bianka
    Dima Péter - 9.A
    Dimáné Baló Viola
    Dombay Nikoletta - 9.B
    Dozzi Graciella
    Dr. Gór Tamás
    Dr. Szalainé Tóth Tünde
    Dr. Öveges Ferenc
    Dubi Bence - 11.B
    Dudás Tamás - 10.C
    Dudás Áron - 12.C
    Dávid Imre - 10.D
    Déri Tamás - 10.A
    Dömök Réka - 11.D
    Dömötör Mónika - 12.A
    Dömötör Szilárd - 9.C
    Eich Mária
    Engi Erik - 11.C
    Erdélyi Márton
    Erdős Kata - 11.D
    Fabacsovics Lili - 12.A
    Farkas Bettina - 10.B
    Farkas Gábor - 9.B
    Farkas Klára - 10.D
    Farkas Péter
    Farkasné Kiszely Katalin
    Farsang Mónika - 9.A
    Fazekas Daniella - 12.D
    Fehér Ernő Viktor - 12.C
    Feith Katalin - 12.B
    Fenes Áron - 9.C
    Ferenczy Gergő - 13.E
    Fertig Dávid - 12.A
    Filó Alexandra - 10.B
    Fodor Kristóf - 10.B
    Fodorné Timár Orsolya
    Foki Diána - 9.C
    Freund Anna - 11.B
    Földvári András - 9.C
    Fülei Mária Ilona - 10.D
    Gerner Dorottya - 9.B
    Golarits Miklós
    Gulyás Kinga Virág - 9.A
    Gunkl Viktor - 11.D
    Gyuk Péter - 12.C
    Gyuricsek Anita - 10.A
    Gál Boglárka - 9.B
    Gál Fruzsina - 9.B
    Gál Vivien - 13.F
    Gárdonyi Máté - 12.D
    Gógán Dávid - 12.A
    Górné Fazekas Ágnes
    Gönye András - 11.A
    Gősi Gabriella - 9.A
    Hack Anna Júlia - 11.B
    Hajkó Eszter - 11.D
    Halmai Fanny Adriána - 9.D1
    Halász Anita
    Hancsók Jenő
    Harmati Hajnalka - 9.D1
    Hatta István - 9.D2
    Haász Gergely Zsombor - 10.A
    Hegyi Gellért - 11.C
    Hegyi Levente - 9.C
    Hegyi Zsófia - 10.B
    Heilig Benedek - 11.C
    Heilig Béláné
    Heilig Dávid - 12.A
    Herold Anna - 13.B
    Herwig Hanka Johanna - 11.B
    Hettmann Alex - 12.C
    Hietzker Miriam Sophie Berta - 13.B
    Horn Armand - 10.D
    Horváth András - 9.A
    Horváth Anna - 12.A
    Horváth Bálint - 12.C
    Horváth Eszter - 11.A
    Horváth Franciska - 11.A
    Horváth Jenifer - 9.D2
    Horváth Kata
    Horváth Krisztina - 12.D
    Horváth Zsófia - 12.A
    Horváth Éva
    Horák Tamara - 10.A
    Hosszu Balázs - 13.E
    Huber Anna - 13.B
    Huszár Dániel - 10.A
    Hárs Dániel - 11.A
    Hőgye Norbert - 12.D
    Ihász Patrik - 11.C
    Illés András - 12.A
    Illés Roland - 12.C
    Isztl Boglárka Bíborka - 11.D
    Isztl János
    Jack Jakab Tamás - 11.C
    Jakabné Nagy Andrea
    Juhász Kristóf - 10.C
    Jung Ramóna - 9.B
    Jáger Szilveszter - 13.B
    Józsa Tamás - 12.A
    Kalocsai Dániel - 10.D
    Kamondy Katalin - 9.B
    Kasza Katalin
    Katanics Sándorné
    Katona Renáta Katalin - 12.B
    Kelemen Dániel - 10.A
    Kerekes Ádám - 12.C
    Keszei Szilvia
    Kila Eszter - 9.D2
    Király Anna - 9.B
    Király Dániel - 10.C
    Kiss Réka - 10.C
    Kiss Zoltán
    Kocsi Petra - 10.A
    Kocsis Barbara - 10.D
    Kocsor Milán - 9.D2
    Kolonits Dominik - 11.B
    Komjáthy Fanni - 11.B
    Korbacsics Ildikó
    Korcsog Andor - 9.D1
    Kovács Adrienn Teodóra - 9.A
    Kovács Alexandra - 12.D
    Kovács Attila Richárd - 9.B
    Kovács Bence - 11.B
    Kovács Dóra Jozefina - 12.D
    Kovács Eszter - 11.B
    Kovács Fanni - 10.D
    Kovács Ferenc - 13.F
    Kovács Kornél - 9.C
    Kovács Lilla Krisztina - 12.A
    Kovács Máté - 11.C
    Kovács Tibor - 10.C
    Kovács Zsuzsanna - 11.D
    Kreisz István - 11.A
    Kristóf Dóra - 11.B
    Kristóf Emese - 13.B
    Kropf Miklós - 9.C
    Krémer Gábor - 12.D
    Krémer Zoltán - 12.D
    Krén Heléna - 10.B
    Kulcsár Luca - 11.B
    Kun Adrienn - 9.D2
    Kun Boglárka - 9.D1
    Kupcsik Júlia - 9.B
    Kurucz Bence - 12.C
    Kusicza Richárd - 12.A
    Kóczián Márton Richárd - 12.A
    Kövesdi Júlia - 11.D
    Kövér Márton - 9.C
    Ladányi Enikő
    Ladányi Ibolya
    Lakner Gergő Bence - 12.C
    Lakner Tímea - 10.A
    Lambert Zsuzsanna
    Lauer János - 11.B
    Leiker Flóra - 10.D
    Leitold Márton Ferenc - 9.A
    Lendvai Dániel - 12.C
    Lendvai Ákos - 9.D1
    Lipcsei Fanny - 11.D
    Lipovits Ágnes
    Lizák Richárd - 10.C
    Lohn Andrea - 12.B
    Lohn Veronika - 13.B
    Lohn Viktória - 12.B
    Lohonyai Bálint - 11.C
    Lovas Réka Orsolya - 10.B
    Lovasné Schampek Ágnes
    László Bálint - 9.D2
    László Dóra - 12.A
    László Tünde - 11.D
    Magasházi Szimonetta - 9.B
    Magyar Nobert - 12.A
    Marosvölgyi Éva - 13.B
    Marton Edina Anna - 10.D
    Masszi Richárd Bence - 9.D1
    Maár Boglárka
    Medve Anna
    Meinczinger Márk - 9.A
    Melich Dóra - 9.B
    Menyhárt Vivien Mária - 12.A
    Mihályi Balázs - 11.C
    Mihálykó András - 12.C
    Molnár András - 12.A
    Molnár Bálint - 10.B
    Molnár Georgina Zsuzsanna - 12.B
    Molnár Veronika
    Molnárné Bácskai Rita
    Muraközy Valéria - 9.A
    Márffy Katalin
    Márkus Eszter - 12.B
    Márkusné Vörös Hajnalka
    Máté Beáta
    Mészáros Evelin - 12.A
    Mórocz Kitti - 12.D
    Müller Enikő - 9.A
    Müller Petra - 10.A
    Nagy Anna - 9.C
    Nagy Attila - 10.C
    Nagy Eszter - 9.C
    Nagy Gréta - 9.D2
    Nagy Judit - 11.C
    Nagy Kinga - 10.B
    Nagy Márk - 10.D
    Nagy Nikolett - 10.C
    Nagy Veronika - 9.D1
    Nagy Ábel Imre - 9.C
    Nagyné Fáró Katalin
    Navratyil Gréta - 10.D
    Nepusz Adrienn - 11.B
    Neumann Róbert - 9.B
    Novák Szilvia - 11.A
    Nyéki Csenge Luca - 10.D
    Németh Barnabás - 11.A
    Németh Gabriella
    Németh Júlia Eszter - 10.B
    Németh Éva Mária - 9.B
    Néninger Henrik István - 9.B
    Néninger Melinda - 13.B
    Oláh Dániel
    Oláh Dániel - 12.C
    Orosz Emma - 10.D
    Orosz Réka - 9.B
    Ortutay
    Pap Péter László - 11.B
    Pap-Kovács Anna
    Pap-Kovács István
    Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
    Papp Csilla Fanni - 13.F
    Papp Flóra Szabina - 11.D
    Papp Gyula - 12.D
    Papp Zsófia - 9.A
    Pauer Gergely - 12.C
    Pavelcze Kata - 13.B
    Peidl Diána - 10.B
    Pekli Márton Soma - 9.D1
    Pem Dominik - 10.D
    Perger Dávid - 11.A
    Pesti Dorottya Luca - 11.A
    Petrovai Noémi - 9.A
    Petrovics Kornél - 9.C
    Petróczi Zita - 10.B
    Petőfiné Pál Zsuzsanna
    Pichler Dóra - 10.B
    Pintér András Soma - 10.A
    Pintér Barbara - 12.C
    Pipó Szabolcs - 10.C
    Pleiveisz Anikó - 13.F
    Pleszinger Nikolett - 12.B
    Plutzer Ferenc - 11.C
    Poller Lilla - 12.D
    Porkoláb Éva
    Prém Dóra
    Pulai Gabor
    Pulai Zsófia Kata - 10.A
    Pákozdi Éva Szilvia
    Pálffy Zoltán
    Páli Viktória - 10.B
    Pálmay Andrea - 12.A
    Pálóczi Gábor - 9.C
    Pásztor Petronella Ildikó - 12.A
    Pátkai Gyöngyvér - 11.B
    Pávits Sára - 10.A
    Péntek Mátyás - 10.A
    Pósfai István - 11.A
    Pózna Edit
    Radács Kata Hermina - 12.B
    Rafael Izabella Tamara - 11.D
    Rafai Anita - 9.B
    Reiner Éva - 11.A
    Rendes Dávid Balázs - 9.C
    Renkó József Bálint - 11.A
    Ringhoffer Kinga - 10.B
    Román Norbert - 11.D
    Rosta Imre
    Rostás-Farkas Bertalan - 10.A
    Ránkl Gergő - 12.B
    Rátosi Márk - 12.C
    Rédey Eszter Júlia - 9.A
    Répási Dominika - 9.B
    Répási Gréta - 12.B
    Réti Anikó
    Róka Brigitta - 11.C
    Rózsahegyi Dóra - 12.B
    Schei Luca - 13.B
    Scheller Judit Katalin - 10.D
    Scheller Péter - 11.D
    Schindler Petra - 11.B
    Schmalzl Márton - 12.C
    Schmidmajer Ádám - 10.B
    Schultz Domokos - 11.A
    Schultz Zoltán
    Schönwald Laura - 9.B
    Schőberl Krisztián - 10.B
    Seregély Cintia - 9.B
    Sihell Nikolett - 13.B
    Sikvölgyi Martin - 12.C
    Simon Beatrix
    Simon Orsolya Anna - 10.A
    Sipos Luca - 11.D
    Sipos Nikolett - 11.D
    Sipos Tekla
    Skoda Réka - 11.B
    Sokoray Tamás - 10.A
    Somodari Richárd László - 10.D
    Somogyi Fanni - 9.D1
    Somogyi Gábor - 11.D
    Somosi Klaudia - 13.B
    Soós Bettina
    Speulta Zsanett - 10.A
    Stadinger Gergely - 11.D
    Stadler Ábel Gábor - 11.C
    Steinbach Petra - 10.B
    Stranigg Tamás - 11.C
    Straub Enikő - 9.C
    Strommer Noémi - 9.A
    Stumpf Csaba - 12.A
    Sulyok Dóra - 10.D
    Svéd Kata - 13.B
    Sz. Horváth Mária
    Szabadics Ádám - 9.B
    Szabó Andrea - 12.C
    Szabó Bence - 11.A
    Szabó Bence - 12.A
    Szabó Dorottya - 13.B
    Szabó László - 9.D2
    Szabó Réka - 11.A
    Szabó Tamás - 10.A
    Szabó Tibor - 11.C
    Szakmandi Mária
    Szakonyi Alexandra - 12.D
    Szalai Eszter - 12.D
    Szalai Gergely Kristóf - 12.C
    Szalai Gergő - 12.C
    Szalai Krisztina - 11.B
    Szalai Krisztián - 11.D
    Szalkai Zsófia - 12.A
    Szalkai Éva - 9.D1
    Szanyi Zsuzsanna
    Szappanos Bence László - 13.E
    Szathmári Mária
    Szathmáry Fanny - 13.B
    Szelényi Gézáné
    Szemán Renáta - 10.B
    Szente Fanni Luca - 9.B
    Szerencsi Marietta - 11.B
    Szigeti Bertalan György - 11.A
    Szigeti Tamás - 11.A
    Szikszai Fanni - 11.A
    Szilágyi Alex - 9.D2
    Szilágyi Zsófia - 11.D
    Szintay Gertrúd
    Szirmai Márta - 11.B
    Szita Attila - 11.C
    Szmulai Alexandra - 10.B
    Szokoli Teodóra - 12.B
    Szolcsányi Dóra - 13.B
    Székely Balázs - 13.B
    Székely Ferenc
    Székely Mátyás - 10.A
    Székely Ádám - 9.C
    Szén Lilla - 11.D
    Szénási András Szilárd - 10.A
    Szöllősi Enikő - 13.B
    Szőke Lili
    Szőkéné Deszatta Andrea
    Sándor Anita
    Sári András Lajos - 11.A
    Tajti Virág - 9.D1
    Tankó Viktória - 9.B
    Tari Julianna - 9.B
    Tarsoly Dániel - 11.C
    Tatay Anna - 10.B
    Tekker Szimonetta - 11.B
    Telek István
    Temesiné Kiss Marietta
    Ticz Katalin
    Tilesch Bálint Iván - 9.B
    Tokai-Kiss Dóra - 11.D
    Tollner Dávid - 11.C
    Tollár Patrik - 9.D2
    Tolnerné Csörgő Vera
    Tomkó Judit - 9.B
    Tompa Júlia - 9.A
    Turcsányi Máté - 11.C
    Turányik Júlia Katalin - 12.B
    Tábori Katalin - 10.D
    Tál Dominik - 10.C
    Tárkányi András Bence - 13.E
    Tósoki Dániel - 12.B
    Tóth Adél Csilla - 10.B
    Tóth Dóra - 9.D1
    Tóth Fanny - 12.B
    Tóth György László - 9.C
    Tóth Judit - 12.D
    Tóth József
    Tóth Katalin - 9.A
    Tóth Mária
    Tóth Máté Gábor - 13.E
    Tóth Zsuzsa Veronika - 10.A
    Tölgyesi Katalin
    Tölgyesi Ákos Péter - 12.C
    Töreky Balázs - 11.A
    Törkenczi Boglárka - 13.B
    Udvardy Péter - 9.B
    Ugrósdy Mercédesz Flóra - 12.A
    Uszkai Veronika - 13.B
    Vadas István - 11.C
    Vajda Bertalan Kálmán - 9.C
    Vajda Ilona
    Valler Bernadett - 12.B
    Varga Bence - 10.C
    Varga Gréta - 11.B
    Varga Kinga - 12.D
    Varga Marianna - 11.B
    Varga Veronika - 10.A
    Varga Vince
    Varga Ádám 1. - 11.C
    Varga Ádám 2. - 11.C
    Varga Ádám Zoltán - 11.C
    Varga Áron - 12.C
    Vargha Andrea - 9.D1
    Varsányi Kinga - 11.B
    Vass Csilla Vivien - 10.B
    Vathy Nóra - 9.A
    Venczel Mária Kinga - 10.B
    Veszprémi Méda
    Veszprémi Ádám - 12.B
    Vig Marianna - 10.A
    Vincze Botond - 9.B
    Vincze Roberta - 12.B
    Vinkelmanné Orbán Gabriella
    Vitáris Vanda - 10.D
    Vonderviszt Fülöp Balázs - 11.A
    Vujovich Rita - 12.B
    Vági Lili - 10.D
    Vörös Viktória - 10.B
    Vörös Zsófia - 11.A
    Wimmer Anna - 12.D
    Wlassits György Hunor - 11.C
    Wolszt Bence - 11.D
    Zalavári Anna - 11.C
    Zsigmond Ádám Zoltán - 10.C
    Zsilák Borbála Anna - 10.A
    Zsupek Dávid - 11.C
    bakainé
    dr. Kölcsei Márton
    dr. Sisakné Zentai Ilona
    dr.Herth Gabriella
    dr.Stranigg Tamás
    farkasné márti
    Ács Fruzsina - 10.B
    Ádám Blanka - 9.A
    Árkossy Bálint - 12.A
    Ármás Julianna - 10.D
    Éberling Attila - 12.D
    Óhegyi Csongor - 12.B
    Óriás Viktor

    Összesen: 542 jelentkezõ

Belépés
A rendezvényekre regisztráláshoz be kell lépnie!
A belépéshez legelőször fiókot kell létrehoznia (Fiók létrehozása)!
Belépés után célszerű az összes rendezvény-regisztrációt elvégezni!



           Kapcsolat      -      Impresszum      -      Lovassy László Gimnázium