300 éves a Lovassy László volt Piarista Gimnázium

Esemény 

Őszi koncert - A Lovassytól a Mendelssohn Kamarazenekarig
Esemény:
Őszi koncert - A Lovassytól a Mendelssohn Kamarazenekarig
Mikor:
2010.10.08 17 óra
Kategória:
Négy évszak - Négy koncert

Leírás

2010. október 8-án 17 órától koncertezik iskolánkban a Mendhelssohn Kamarazenekar.

Az előadás fő támogatója:

Az előadásról bővebben itt olvashat.

Regisztráció az eseményre:

Jelentkezzen be az oldalra a jobb oldali "Belépés" feliratú panelen, hogy feliratkozhasson az eseményre!

Az eddig regisztrált résztvevők:

    Abafalvi Gábor - 10.A
    Agócs Tamás Atilla - 13.E
    Akopjan Alex - 12.A
    Albrecht Dorisz - 12.A
    Antal Gábor - 12.C
    Arany Bence - 11.A
    Babos Máté - 9.D2
    Bagi Valentin Belián - 10.C
    Bakay Dávid - 10.C
    Bakonyi Tamás - 13.B
    Bakos Ádám - 13.B
    Baksa Szabolcs - 12.D
    Balczár Erzsébet Éva - 12.B
    Ballouk Nedin - 9.D1
    Balogh Marcell - 9.C
    Balogh Tímea - 10.D
    Balázs Dávid Ágoston - 13.E
    Bana Marta
    Bankó Balázs - 11.A
    Bara Bernadett - 9.B
    Bara István - 9.A
    Baranyi Bence - 12.C
    Baráth Veronika - 12.A
    Bathó Éva - 13.A
    Battyányi Előd - 9.A
    Beraczkai Dávid
    Berki Roland - 13.A
    Bernátzki Máté - 11.D
    Bertha Ágnes
    Besenyei Szebasztián - 10.C
    Betleni Fanni - 12.B
    Bihari Mercédesz - 13.B
    Bodnár Sarolta - 13.B
    Bogdán Kálmán - 10.D
    Bogdán Szilárd - 13.F
    Bogár Anna Eszter - 12.B
    Borbás Katalin - 12.D
    Boros Ádám - 12.C
    Boross István
    Boross Tünde
    Borossné Hodák Ágnes
    Borsos Eszter - 10.D
    Borsosné Kovács Dóra
    Both Anna Mária - 9.D2
    Broczky Virág Franciska - 10.B
    Báder Anikó
    Bán Benjamin - 9.D1
    Békefi Zsuzsa
    Böhm Petra - 9.B
    Chován Gábor - 12.C
    Chovánné Dunai Ágota
    Csaba Gábor - 13.E
    Csepely Bettina Julianna - 13.B
    Csicsics Márk - 10.C
    Csiszár Áron - 11.C
    Csizmaziáné Fazekas Beáta
    Csomai Dániel - 12.C
    Csonka Anikó
    Csunyi Ádám Csaba - 13.E
    Csótai Éva - 12.B
    Csörnök Dániel - 9.D1
    Cz. Nagy Zsófia - 11.D
    Cz. Nagyné Bándi Klára
    Czank Ádám - 10.A
    Czefernek Andrea - 12.C
    Czefernekné Tenk Bernadett
    Cziráki Miklós Csongor - 9.C
    Czobor Rebeka - 11.A
    Czuczu Barbara - 10.C
    DR Kovács Hajnalka
    Demény Anna
    Dima Péter - 9.A
    Dobai Botond - 9.C
    Dobos Eszter - 9.C
    Dombay Nikoletta - 9.B
    Dr. Szalainé Tóth Tünde
    Dr. Öveges Ferenc
    Dr.Tóth Imre
    Dudás Laura - 13.B
    Dudás Tamás - 10.C
    Dudás Áron - 12.C
    Dudásné Pirik Mariann
    Dávid Imre - 10.D
    Dömötör Szilárd - 9.C
    Eich Mária
    Engi Erik - 11.C
    Erdei János - 9.D2
    Erdős Kata - 11.D
    Erdős Szilvia - 10.A
    Farkas Flórián - 13.E
    Farkas Gábor - 9.B
    Farkas István
    Farkas Klára - 10.D
    Fehér Ernő Viktor - 12.C
    Feith Katalin - 12.B
    Felczán Szandra - 13.B
    Fenes Áron - 9.C
    Fertig Dávid - 12.A
    Fodorné Timár Orsolya
    Fogl Nikolett - 13.B
    Foki Diána - 9.C
    Freund Anna - 11.B
    Földesi Noémi - 13.B
    Földvári András - 9.C
    Füle András László - 9.A
    Fülöp Dániel - 13.B
    Füstös Bertold János - 9.C
    Gecző Dóra - 13.A
    Gelencsér Orsolya - 10.D
    Gema Barnabás - 11.A
    Gerner Dorottya - 9.B
    Godár Máté - 13.E
    Gulyás Kinga Virág - 9.A
    Gunkl Viktor - 11.D
    Gyuk Péter - 12.C
    Gyuricsek Anita - 10.A
    Gál Vivien - 13.F
    Gécs Eszter Ágnes - 13.A
    Gógán Dávid - 12.A
    Gönye András - 11.A
    Görgics Tamás - 13.E
    Hajkó Eszter - 11.D
    Halmai Fanny Adriána - 9.D1
    Halász Csenge Zsuzsa - 13.A
    Harmati Hajnalka - 9.D1
    Hatta István - 9.D2
    Havasi Tibor
    Hegyi Gellért - 11.C
    Hegyi Levente - 9.C
    Hegyi Zsófia - 10.B
    Heilig Benedek - 11.C
    Heilig Dávid - 12.A
    Herwig Hanka Johanna - 11.B
    Hettmann Alex - 12.C
    Hietzker Miriam Sophie Berta - 13.B
    Hilbert Ádám - 13.E
    Holubné Szita Zsuzsanna
    Hombolygó Ákos - 12.D
    Horn Armand - 10.D
    Horváth Anna - 12.A
    Horváth Anna - 12.D
    Horváth Anna - 13.A
    Horváth Bence Szilárd - 13.E
    Horváth Bálint - 12.C
    Horváth Dorottya Kata - 9.D1
    Horváth Eszter - 11.A
    Horváth Franciska - 11.A
    Horváth Jenifer - 9.D2
    Horváth Kata
    Horváth Kitti Anikó - 13.F
    Horváth Krisztina - 12.D
    Horváth Péter Soma - 13.A
    Hriczu Ádám - 13.E
    Huber Anna - 13.B
    Huszti Dorottya - 10.C
    Huszti Dániel - 13.A
    Hárs Dániel - 11.A
    Hőgye Norbert - 12.D
    Ihász Patrik - 11.C
    Illés Roland - 12.C
    Imre Frigyesné
    Isztl Boglárka Bíborka - 11.D
    Iván Borbála Teréz - 12.B
    Jack Jakab Tamás - 11.C
    Jacsó Ádám Zoltán - 13.A
    Jakab Lajos
    Jakabné Vertetics Mária
    Juhász Kristóf - 10.C
    Juhász Zoltán - 9.A
    Jáger Szilveszter - 13.B
    Kalocsai Dániel - 10.D
    Kamondy Katalin - 9.B
    Katanics Sándorné
    Katona Balázs - 11.C
    Kerekes Gergő - 9.A
    Kerekes Ádám - 12.C
    Keszei Szilvia
    Kila Eszter - 9.D2
    Király Anna - 9.B
    Király Dániel - 10.C
    Király Viktor
    Kiss Gyula
    Kiss Imre - 9.D2
    Kiss Zoltán
    Kocsis Barbara - 10.D
    Kocsisné Vörösházi Villő
    Kocsor Milán - 9.D2
    Kolonics Tünde
    Koncz László - 13.A
    Korbacsics Ildikó
    Korcsog Andor - 9.D1
    Korim Anna - 10.D
    Kovács Alexandra - 12.D
    Kovács András - 13.E
    Kovács Attila Richárd - 9.B
    Kovács Dóra Jozefina - 12.D
    Kovács Eszter - 11.B
    Kovács Fanni - 10.D
    Kovács Ferenc - 13.F
    Kovács Laura - 13.F
    Kovács Lilla Krisztina - 12.A
    Kovács Máté - 11.C
    Kovács Nóra Vivien - 10.D
    Kovács Tibor - 10.C
    Kovács Zsuzsanna - 11.D
    Kovács-Osváth Zoltán - 13.E
    Kreisz István - 11.A
    Kristóf Emese - 13.B
    Kropf Miklós - 9.C
    Krémer Gábor - 12.D
    Krémer Zoltán - 12.D
    Krüpl Mária - 13.F
    Kubik Anna - 13.E
    Kun Adrienn - 9.D2
    Kun Boglárka - 9.D1
    Kupcsik Júlia - 9.B
    Kurucz Bence - 12.C
    Kusicza Richárd - 12.A
    Kuti Sebestyén - 12.D
    Kóczián Márton Richárd - 12.A
    Kóczián Írisz - 13.B
    Kövesdi Júlia - 11.D
    Lakner Gergő Bence - 12.C
    Lambert Zsuzsanna
    Lang Nikolett - 12.A
    Leiker Flóra - 10.D
    Lelkes Dóra - 13.A
    Lendvai Dániel - 12.C
    Lendvai Zoltán
    Lendvai Ákos - 9.D1
    Lengyel Lilla - 13.A
    Linczmajer Gábor - 13.E
    Lipcsei Fanny - 11.D
    Lipták Marcell - 13.A
    Lizák Richárd - 10.C
    Lohn Andrea - 12.B
    Lohn Veronika - 13.B
    Lohonyai Bálint - 11.C
    Lovas Réka Orsolya - 10.B
    Lovasi Kristóf - 11.B
    László Bálint - 9.D2
    László Dániel - 10.D
    László Tünde - 11.D
    Lőrincz Nikolett - 13.B
    Lőrincz Gabriella
    Magasházi Szimonetta - 9.B
    Magyar Nobert - 12.A
    Magyar Tamás - 13.F
    Markovics Péter
    Markovics Tamás - 9.A
    Marton Edina Anna - 10.D
    Masszi Richárd Bence - 9.D1
    Maár Boglárka
    Medve Anna
    Meinczinger Márk - 9.A
    Melich Dóra - 9.B
    Mihályi Balázs - 11.C
    Mihálykó András - 12.C
    Mihálykó Csaba
    Molnár András - 12.A
    Molnár Georgina Zsuzsanna - 12.B
    Molnár Gyöngyi Margit - 13.F
    Molnár Judit
    Molnár Krisztina - 13.A
    Molnár Tamás - 10.A
    Molnár Veronika
    Molnárné Bácskai Rita
    Muraközy Berta - 9.C
    Márffy Katalin
    Márkus Csaba
    Márkus Eszter - 12.B
    Mészáros Evelin - 12.A
    Mészáros Mira - 13.B
    Móninger Kristóf Péter - 12.B
    Mórocz Kitti - 12.D
    Müller Dávid - 13.E
    Müller Enikő - 9.A
    Müller Petra - 10.A
    Nagy Anna - 9.C
    Nagy Attila - 10.C
    Nagy Balázs - 13.A
    Nagy Bálint - 13.E
    Nagy Eszter - 9.C
    Nagy Gréta - 9.D2
    Nagy Márk - 10.D
    Nagy Máté - 13.A
    Nagy Nikolett - 10.C
    Nagy Veronika - 9.D1
    Nagy Ábel Imre - 9.C
    Navratyil Gréta - 10.D
    Neumann Róbert - 9.B
    Niederhoffer Lilla - 13.A
    Novák Szilvia - 11.A
    Németh Barnabás - 11.A
    Németh Gabriella
    Néninger Henrik István - 9.B
    Néninger Melinda - 13.B
    Oláh Dániel
    Oláh Dániel - 12.C
    Orbán András - 13.A
    Orbán Gergely - 11.A
    Orosz Emma - 10.D
    Orosz Réka - 9.B
    Pap Gergely - 13.F
    Pap-Kovács Anna
    Pap-Kovács István
    Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
    Papp Flóra Szabina - 11.D
    Papp Gergely - 13.E
    Papp Zsófia - 9.A
    Pass Natália - 10.D
    Pavelcze Kata - 13.B
    Pekli Márton Soma - 9.D1
    Pem Dominik - 10.D
    Perger Dávid - 11.A
    Petrovai Noémi - 9.A
    Pigler Péter - 9.C
    Pintér András Soma - 10.A
    Pleiveisz Anikó - 13.F
    Pleszinger Nikolett - 12.B
    Plutzer Ferenc - 11.C
    Poller Lilla - 12.D
    Porkoláb Éva
    Pulai Zsófia Kata - 10.A
    Pálffy Zoltán
    Pálmay Andrea - 12.A
    Pálóczi Gábor - 9.C
    Pásztor Petronella Ildikó - 12.A
    Pátkai Gyöngyvér - 11.B
    Pázmány József Gábor - 13.A
    Péti Mária
    Pósfai István - 11.A
    Radács Kata Hermina - 12.B
    Rafael Izabella Tamara - 11.D
    Rafai Anita - 9.B
    Regenye Patrik - 13.A
    Reiner Éva - 11.A
    Rendes Dávid Balázs - 9.C
    Renkó József Bálint - 11.A
    Renkó Tamara Anikó - 9.A
    Ress Mátyás - 13.F
    Riba Balázs - 13.F
    Rohrer Csaba - 13.E
    Roik István
    Roikné Takács Kati
    Román Norbert - 11.D
    Rostás-Farkas Bertalan - 10.A
    Rozman Gábor - 13.A
    Ruha Roland - 13.A
    Ruska Mónika - 13.F
    Ruttkay-Miklián Ágota
    Rábai Dalma - 13.F
    Ráczkevi Mátyás - 12.D
    Rátosi Márk - 12.C
    Rédey Eszter Júlia - 9.A
    Répási Dominika - 9.B
    Róka Brigitta - 11.C
    Rózsahegyi Dóra - 12.B
    Sagmeister Ádám - 11.A
    Schei Luca - 13.B
    Scheller András István - 12.D
    Scheller Judit Katalin - 10.D
    Scheller Péter - 11.D
    Schmalzl Márton - 12.C
    Schultz Domokos - 11.A
    Schultz Zoltán
    Schönwald Laura - 9.B
    Sebők Renáta - 13.F
    Seregély Cintia - 9.B
    Siba Szilvia - 13.F
    Sikvölgyi Martin - 12.C
    Simon Andrea - 11.A
    Simon Orsolya Anna - 10.A
    Sipos Luca - 11.D
    Sipos Nikolett - 11.D
    Skoda Réka - 11.B
    Smidla Ádám - 13.E
    Sokoray Tamás - 10.A
    Somodari Richárd László - 10.D
    Somogyi Fanni - 9.D1
    Somogyi Gábor - 11.D
    Somosi Klaudia - 13.B
    Speulta Zsanett - 10.A
    Stadinger Gergely - 11.D
    Stadinger Szilárd - 9.D2
    Stadler Ábel Gábor - 11.C
    Stogica Máté Árpád - 13.A
    Stranigg Tamás - 11.C
    Straub Enikő - 9.C
    Strenner Kinga - 10.D
    Strommer Noémi - 9.A
    Stumpf Csaba - 12.A
    Svéd Kata - 13.B
    Szabadi Richárd - 11.D
    Szabadics Ádám - 9.B
    Szabó Bence - 11.A
    Szabó Bence - 12.A
    Szabó Bence - 13.A
    Szabó Bence Domonkos
    Szabó Dániel - 11.B
    Szabó Dániel - 12.B
    Szabó László
    Szabó László - 9.D2
    Szabó Mátyás - 12.B
    Szabó Noémi - 13.A
    Szabó Réka - 11.A
    Szabó Tamás - 10.A
    Szabó Tibor - 11.C
    Szabó Tímea - 13.F
    Szakonyi Alexandra - 12.D
    Szalai Bence
    Szalai Dénes - 11.B
    Szalai Eszter - 12.D
    Szalai Gergely Kristóf - 12.C
    Szalai Gergő - 12.C
    Szalai Krisztina - 11.B
    Szalai Krisztián - 11.D
    Szalkai Éva - 9.D1
    Szelényi Gézáné
    Szente Fanni Luca - 9.B
    Szerencsi Marietta - 11.B
    Szigeti Bertalan György - 11.A
    Szigeti Tamás - 11.A
    Szikszai Fanni - 11.A
    Szilágyi Alex - 9.D2
    Szilágyi Zsófia - 11.D
    Szirbek József
    Szirmai Márta - 11.B
    Szita Attila - 11.C
    Szkok Helga - 13.F
    Szokoli Teodóra - 12.B
    Szolcsányi Dóra - 13.B
    Szántai Orsolya
    Szász Zsuzsa
    Székely Balázs - 13.B
    Székely Ferenc
    Székely Mátyás - 10.A
    Szén Lilla - 11.D
    Szénási András Szilárd - 10.A
    Szép Krisztián - 11.D
    Széplaki Máté - 9.A
    Szöllősi Roland - 13.F
    Szücs Mátyás Egon - 13.A
    Sándor Szilárd - 12.D
    Sára-Lukács István - 9.A
    Sári András Lajos - 11.A
    Sári Erzsébet
    Tajti Virág - 9.D1
    Takács Judit
    Talián Tímea - 13.F
    Tankó Viktória - 9.B
    Tari Julianna - 9.B
    Tarsoly Dániel - 11.C
    Tatai Barbara - 12.D
    Tatay Tibor
    Temesiné Kiss Marietta
    Ticz Katalin
    Tilesch Bálint Iván - 9.B
    Tokai-Kiss Dóra - 11.D
    Tokai-Kiss Robin Pál - 9.A
    Tollner Dávid - 11.C
    Tollár Patrik - 9.D2
    Tolnerné Csörgő Vera
    Toman Szonja Natasa - 11.B
    Tomkó Judit - 9.B
    Turcsányi Máté - 11.C
    Tál Dominik - 10.C
    Tárkányi András Bence - 13.E
    Tátrainé Radics Rita
    Tóth Dóra - 9.D1
    Tóth Fanny - 12.B
    Tóth György László - 9.C
    Tóth Gábor - 13.F
    Tóth János - 13.F
    Tóth Lilla - 11.D
    Tóth Zsuzsa Veronika - 10.A
    Tölgyesi Ákos Péter - 12.C
    Törkenczi Boglárka - 13.B
    Udvardy Péter - 9.B
    Ujhelyi Katalin
    Uszkai Veronika - 13.B
    Vadas István - 11.C
    Vajda Bertalan Kálmán - 9.C
    Valler Bernadett - 12.B
    Varga Bence - 10.C
    Varga Kinga - 12.D
    Varga Marianna - 11.B
    Varga Veronika - 10.A
    Varga Vince
    Varga Vince - 13.A
    Varga Zsolt - 9.A
    Varga Ádám 1. - 11.C
    Varga Ádám 2. - 11.C
    Varga Ádám - 13.E
    Varga Ádám Zoltán - 11.C
    Varga Áron - 12.C
    Vargha Andrea - 9.D1
    Varsányi Kinga - 11.B
    Vathy Nóra - 9.A
    Veingartner Roland - 13.A
    Veszprémi Ádám - 12.B
    Vig Marianna - 10.A
    Vincze Botond - 9.B
    Vincze Roberta - 12.B
    Vitáris Vanda - 10.D
    Vonderviszt Fülöp Balázs - 11.A
    Vondervisztné Kapor Ágnes
    Vujovich Rita - 12.B
    Váradi Petra - 11.D
    Vékony István
    Vékony Istvánné
    Vörös Zsófia - 11.A
    Wimmer Anna - 12.D
    Wlassits György Hunor - 11.C
    Wolszt Bence - 11.D
    Zsigmond Ádám Zoltán - 10.C
    dr. Kovács Béláné
    dr. Kölcsei Márton
    dr. Tóth Katalin
    dr.Herth Gabriella
    farkasné márti
    istvan tomor
    steierlein istván
    Áment Csenge - 12.B
    Árkossy Bálint - 12.A
    Ármás Julianna - 10.D
    Éberling Attila - 12.D
    Óhegyi Csongor - 12.B

    Összesen: 528 jelentkezõ

Belépés
A rendezvényekre regisztráláshoz be kell lépnie!
A belépéshez legelőször fiókot kell létrehoznia (Fiók létrehozása)!
Belépés után célszerű az összes rendezvény-regisztrációt elvégezni!



           Kapcsolat      -      Impresszum      -      Lovassy László Gimnázium