Rendezvények időrendi sorrendben

Esemény 

Galajda Péter előadása
Esemény:
Galajda Péter előadása
Mikor:
2011.04.14 17 óra
Kategória:
Lovassys Mindentudás Egyeteme

Leírás

2011. április 14-én 17 órától tart előadást Galajda Péter "Mikrokozmosz: a nanotechnológia, a társadalomtudományok és a biológia találkozása a mikrobák világában" címmel.

Az előadásról bővebben itt olvashat.

Regisztráció az eseményre:

Jelentkezzen be az oldalra a jobb oldali "Belépés" feliratú panelen, hogy feliratkozhasson az eseményre!

Az eddig regisztrált résztvevők:

    Akopjan Alex - 12.A
    Albert Lili Fruzsina - 10.B
    Albrecht Dorisz - 12.A
    Antal Gábor - 12.C
    Antal Nikolett - 10.B
    Babos Máté - 9.D2
    Bagi Valentin Belián - 10.C
    Bakay Dávid - 10.C
    Bakonyi Tamás - 13.B
    Bakos Ádám - 13.B
    Baksa Szabolcs - 12.D
    Balczár Erzsébet Éva - 12.B
    Ballouk Nedin - 9.D1
    Balogh Marcell - 9.C
    Balogh Tímea - 10.D
    Balázs Dávid Ágoston - 13.E
    Bara István - 9.A
    Baranyi Bence - 12.C
    Baráth Veronika - 12.A
    Bendicsek Anna - 13.E
    Benedek Krisztina
    Bereginé Simon Ágnes
    Berki Adrienn - 10.D
    Bertha Ágnes
    Besenyei Szebasztián - 10.C
    Betleni Fanni - 12.B
    Blum Márton - 11.C
    Bodor Katinka Csilla - 10.C
    Bodó Barna - 10.B
    Bogdán Kálmán - 10.D
    Borbás Katalin - 12.D
    Boros Ádám - 12.C
    Boross István
    Borossné Hodák Ágnes
    Borsos Eszter - 10.D
    Branstädter Zoltán - 11.C
    Broczky Virág Franciska - 10.B
    Bán Benjamin - 9.D1
    Békefi Zsuzsa
    Bélafi Dóra - 11.B
    Csepely Bettina Julianna - 13.B
    Csepely Réka - 10.B
    Csicsics Anna - 12.A
    Csiszár Áron - 11.C
    Csizmazia Imre
    Csizmaziáné Fazekas Beáta
    Csáfordi Krisztina - 10.B
    Csényi Bence - 10.B
    Csótai Kitti - 11.B
    Csótai Éva - 12.B
    Cz. Nagyné Bándi Klára
    Czefernek Andrea - 12.C
    Cziráki Miklós Csongor - 9.C
    Czobor Rebeka - 11.A
    Demény Anna
    Dima Péter - 9.A
    Dobai Botond - 9.C
    Dr. Szalainé Tóth Tünde
    Dubi Bence - 11.B
    Dudás Tamás - 10.C
    Dudás Áron - 12.C
    Dömötör Mónika - 12.A
    Dömötör Szilárd - 9.C
    Eich Mária
    Engi Erik - 11.C
    Erdei János - 9.D2
    Erdős Kata - 11.D
    Erdős Szilvia - 10.A
    Fabacsovics Lili - 12.A
    Farkas Bettina - 10.B
    Farkas Flórián - 13.E
    Farkas Klára - 10.D
    Farsang Mónika - 9.A
    Fazekas Daniella - 12.D
    Fehér Ernő Viktor - 12.C
    Fertig Dávid - 12.A
    Filó Alexandra - 10.B
    Fogl Nikolett - 13.B
    Füle András László - 9.A
    Fülei Mária Ilona - 10.D
    Fülöp Dániel - 13.B
    Galajda Józsefné
    Gecző Dóra - 13.A
    Gelencsér Orsolya - 10.D
    Gema Barnabás - 11.A
    Gunkl Viktor - 11.D
    Gál Vivien - 13.F
    Gógán Dávid - 12.A
    Gönye András - 11.A
    Gősi Gabriella - 9.A
    Hack Anna Júlia - 11.B
    Halmai Fanny Adriána - 9.D1
    Hatta István - 9.D2
    Hegyi Gellért - 11.C
    Hegyi Levente - 9.C
    Hegyi Zsófia - 10.B
    Heilig Benedek - 11.C
    Heilig Dávid - 12.A
    Hettmann Alex - 12.C
    Holubné Szita Zsuzsanna
    Horn Armand - 10.D
    Horváth András - 9.A
    Horváth Anna - 12.A
    Horváth Anna - 12.D
    Horváth Bálint - 12.C
    Horváth Eszter - 11.A
    Horváth Franciska - 11.A
    Horváth Krisztina - 12.D
    Horváth Rudolf - 9.A
    Horváth Zsófia - 12.A
    Horák Tamara - 10.A
    Hosszu Balázs - 13.E
    Hriczu Ádám - 13.E
    Huszti Dorottya - 10.C
    Huszti Dániel - 13.A
    Huszár Dániel - 10.A
    Hőgye Norbert - 12.D
    Ihász Patrik - 11.C
    Ilies-Maior Petra - 12.B
    Illés András - 12.A
    Illés Roland - 12.C
    Jack Jakab Tamás - 11.C
    Juhász Kristóf - 10.C
    Juhász Zoltán - 9.A
    Jáger Szilveszter - 13.B
    Józsa Tamás - 12.A
    Kalocsai Dániel - 10.D
    Katanics Sándorné
    Katona Renáta Katalin - 12.B
    Kelemen Dániel - 10.A
    Kerekes Ádám - 12.C
    Király Dániel - 10.C
    Király Viktor
    Kiss Zoltán
    Kocsis Barbara - 10.D
    Kolonics Tünde
    Korim Anna - 10.D
    Kovács Alexandra - 12.D
    Kovács András - 13.E
    Kovács Dóra Jozefina - 12.D
    Kovács Ferenc - 13.F
    Kovács Kornél - 9.C
    Kovács Lilla Krisztina - 12.A
    Kovács Máté - 11.C
    Kovács Nóra Vivien - 10.D
    Kovács Tibor - 10.C
    Kovács-Osváth Zoltán - 13.E
    Kristóf Dóra - 11.B
    Kristóf Emese - 13.B
    Kulcsár Gergely Levente - 12.C
    Kusicza Richárd - 12.A
    Kuti Benjamin - 12.D
    Kálló Márton - 9.A
    Kápli Dorottya - 10.C
    Kóczián Márton Richárd - 12.A
    Lang Nikolett - 12.A
    Leiker Flóra - 10.D
    Lendvai Ákos - 9.D1
    Lipcsei Fanny - 11.D
    Lipovits Ágnes
    Lohonyai Bálint - 11.C
    Lovas Réka Orsolya - 10.B
    László Bálint - 9.D2
    László Dániel - 10.D
    László Dóra - 12.A
    László Tünde - 11.D
    Magyar Nobert - 12.A
    Markovics Tamás - 9.A
    Masszi Richárd Bence - 9.D1
    Medve Anna
    Menyhárt Vivien Mária - 12.A
    Mihályi Balázs - 11.C
    Mihálykó András - 12.C
    Molnár Gergő - 13.E
    Molnár Krisztina - 13.A
    Muraközy Valéria - 9.A
    Márffy Katalin
    Márkus Eszter - 12.B
    Mészáros Evelin - 12.A
    Móninger Kristóf Péter - 12.B
    Mórocz Kitti - 12.D
    Müller Dávid - 13.E
    Müller Enikő - 9.A
    Nagy Anna - 9.C
    Nagy Attila - 10.C
    Nagy Judit - 11.C
    Nagy Katalin - 11.D
    Nagy Kinga - 10.B
    Nagy Nikolett - 10.C
    Navratyil Gréta - 10.D
    Nyéki Csenge Luca - 10.D
    Németh Gabriella
    Németh Júlia Eszter - 10.B
    Oláh Dániel
    Orbán Gergely - 11.A
    Orosz Emma - 10.D
    Orsós Péter - 10.D
    Pap-Kovács Anna
    Pap-Kovács István
    Papp Csilla Fanni - 13.F
    Papp György
    Pappné Galajda Anita
    Pass Natália - 10.D
    Pauer Gergely - 12.C
    Pavelcze Kata - 13.B
    Peidl Diána - 10.B
    Pekli Márton Soma - 9.D1
    Pem Dominik - 10.D
    Pesti Dorottya Luca - 11.A
    Petrovai Noémi - 9.A
    Petrovics Kornél - 9.C
    Petróczi Zita - 10.B
    Pintér András Soma - 10.A
    Pintér Barbara - 12.C
    Pipó Szabolcs - 10.C
    Pleiveisz Anikó - 13.F
    Pleszinger Nikolett - 12.B
    Plutzer Ferenc - 11.C
    Porkoláb Éva
    Pulai Zsófia Kata - 10.A
    Pálffy Zoltán
    Pálmay Andrea - 12.A
    Pásztor Petronella Ildikó - 12.A
    Pátkai Gyöngyvér - 11.B
    Péntek Mátyás - 10.A
    Pósfai István - 11.A
    Rasovszky Tamás - 12.A
    Reiner Éva - 11.A
    Ringhoffer Kinga - 10.B
    Rohrer Csaba - 13.E
    Román Norbert - 11.D
    Rostás-Farkas Bertalan - 10.A
    Ráczkevi Mátyás - 12.D
    Répási Gréta - 12.B
    Róka Brigitta - 11.C
    Rózsahegyi Dóra - 12.B
    Sagmeister Ádám - 11.A
    Schei Luca - 13.B
    Scheller András István - 12.D
    Scheller Judit Katalin - 10.D
    Scheller Péter - 11.D
    Schindler Petra - 11.B
    Schmalzl Márton - 12.C
    Schultz Domokos - 11.A
    Schultz Zoltán
    Sihell Nikolett - 13.B
    Sikvölgyi Martin - 12.C
    Simon Andrea - 11.A
    Simon Kristóf - 12.A
    Simon Orsolya Anna - 10.A
    Sipos Nikolett - 11.D
    Smidla Ádám - 13.E
    Sokoray Tamás - 10.A
    Somodari Richárd László - 10.D
    Somogyi Fanni - 9.D1
    Somogyi Gábor - 11.D
    Somosi Klaudia - 13.B
    Soós Bettina
    Speulta Zsanett - 10.A
    Stadinger Gergely - 11.D
    Stadinger Szilárd - 9.D2
    Stadler Ábel Gábor - 11.C
    Steinbach Petra - 10.B
    Stranigg Tamás - 11.C
    Straub Enikő - 9.C
    Strenner Kinga - 10.D
    Stumpf Csaba - 12.A
    Sz. Horváth Mária
    Szabadi Richárd - 11.D
    Szabadics Ádám - 9.B
    Szabó Andrea - 12.C
    Szabó Bence - 12.A
    Szabó Dániel - 11.B
    Szabó László
    Szabó László - 9.D2
    Szabó Tamás - 10.A
    Szabó Tibor - 11.C
    Szakonyi Alexandra - 12.D
    Szalai Dénes - 11.B
    Szalai Eszter - 12.D
    Szalai Gergely Kristóf - 12.C
    Szalai Krisztina - 11.B
    Szalai Krisztián - 11.D
    Szalkai Zsófia - 12.A
    Szalkai Éva - 9.D1
    Szappanos Bence László - 13.E
    Szelényi Gézáné
    Szemán Renáta - 10.B
    Szerencsi Marietta - 11.B
    Szigeti Bertalan György - 11.A
    Szigeti Tamás - 11.A
    Szikszai Fanni - 11.A
    Szilágyi Alex - 9.D2
    Szintay Gertrúd
    Szirmai Márta - 11.B
    Szita Attila - 11.C
    Szokoli Teodóra - 12.B
    Szolga Brigitta - 13.B
    Székely Balázs - 13.B
    Székely Ferenc
    Székely Mátyás - 10.A
    Székely Ádám - 9.C
    Szénási András Szilárd - 10.A
    Szép Krisztián - 11.D
    Sándor Szilárd - 12.D
    Sára-Lukács István - 9.A
    Sári András Lajos - 11.A
    Tankó Viktória - 9.B
    Tarsoly Dániel - 11.C
    Ticz Katalin
    Tislér Géza
    Tokai-Kiss Robin Pál - 9.A
    Tollner Dávid - 11.C
    Tollár Patrik - 9.D2
    Tolnerné Csörgő Vera
    Toman Szonja Natasa - 11.B
    Turcsányi Máté - 11.C
    Turányik Júlia Katalin - 12.B
    Tál Dominik - 10.C
    Tárkányi András Bence - 13.E
    Tóth György László - 9.C
    Tóth Katalin - 9.A
    Tóth Zsuzsa Veronika - 10.A
    Tóth Ágota - 12.C
    Törkenczi Boglárka - 13.B
    Udvardy Péter - 9.B
    Ugrósdy Mercédesz Flóra - 12.A
    Vadas István - 11.C
    Varga Bence - 10.C
    Varga Gréta - 11.B
    Varga Kinga - 12.D
    Varga Marianna - 11.B
    Varga Veronika - 10.A
    Varga Vince - 13.A
    Varga Ádám 1. - 11.C
    Varga Ádám 2. - 11.C
    Varga Ádám - 13.E
    Varga Ádám Zoltán - 11.C
    Varga Áron - 12.C
    Vass Csilla Vivien - 10.B
    Vig Marianna - 10.A
    Vinkelmanné Orbán Gabriella
    Vujovich Rita - 12.B
    Vörös Zsófia - 11.A
    Wimmer Anna - 12.D
    Wlassits György Hunor - 11.C
    Wolszt Bence - 11.D
    Zalavári Anna - 11.C
    Zsigmond Ádám Zoltán - 10.C
    Zsilák Borbála Anna - 10.A
    Zsupek Dávid - 11.C
    dr. Kölcsei Márton
    Ádám Blanka - 9.A
    Áment Csenge - 12.B
    Árkossy Bálint - 12.A
    Ármás Julianna - 10.D
    Óhegyi Csongor - 12.B
    Ónodi Áron - 13.E
    Óriás Viktor

    Összesen: 359 jelentkezõ

Belépés
A rendezvényekre regisztráláshoz be kell lépnie!
A belépéshez legelőször fiókot kell létrehoznia (Fiók létrehozása)!
Belépés után célszerű az összes rendezvény-regisztrációt elvégezni!



           Kapcsolat      -      Impresszum      -      Lovassy László Gimnázium